aSERVIS

spol. s r. o.

Nosiče kontejnerů, kontejnery a hydraulické nakládací jeřáby.

Od roku 2010 jsme autorizovaným partnerem společnosti CTS-servis Okřínek. V rámci této spolupráce dodáváme a servisujeme výrobky této společnosti. Jedná se zejména o tento sortiment:

  • Jednoramenné nosiče kontejnerů získaly velkou oblibu hlavně tím, že umožňují rychlou výměnu nástaveb, manipulací s materiálem, skladováním a především širokou škálou kontejnerů pro jakoukoliv oblast podnikání. 
    Svou konstrukcí umožňují přepravovat kontejnery až do rozměrů daných silniční vyhláškou a schopnostmi podvozku.
  • Dvouramenné nosiče kontejnerů se uplatňují především v těch oborech, kde je požadovano aby kontejner zůstal po celou dobu manipulace (nakládání a skládání) ve vodorovné poloze, tj. čistírnách odpadních vod, kafilériích a komunálních službách pro manipulaci a nakládání s odpady.
    Svou konstrukcí umožňují přepravovat kontejnery do velikosti dané schopnostmi manipulačních ramen.
  • Kontejnery z produkce CTS-servis a.s. jsou nejkvalitnější na trhu díky své technické úrovni a dílenskému zpracování.
  • Hydraulické nakládací jeřáby (HNJ), jinak nazývané hydraulické ruky, jsou nabízeny jako často žádaný doplněk nosičů kontejnerů, ale i jako doplněk k jiným druhům nástaveb. 
Zaujaly vás naše služby? Sdílejte:

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.