aSERVIS

spol. s r. o.

Mobilní a stacionární betonárny Elba.

Jednoznačnou výhodou systému ELBA je především použití mixážních bubnů se speciální geometrií a délkou lopatek zabraňující usazování materiálu a umožňující plynulý provoz. Dále pak variabilita použití bubnu s jednou či dvěma hřídelemi, rychlost výstavby či přemístění mobilních betonáren (záležitost jednoho dne), znatelně rychlejší cyklus nakládání materiálu pomocí spojení nezávislého dopravníku materiálu se současným plněním skipem, dodávka celého celku “do domu“ vč. sila, stanoviště a dalších volitelných doplňků.

Zaujaly vás naše služby? Sdílejte:

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.