aSERVIS

spol. s r. o.

Cyklické a kontinuální obalovny Intrame.

Obalovny o výkonu 80-350 t/h se vyrábějí ve verzi stacionární a mobilní. Jsou vybaveny nejnovější automatikou zajišťující úplné a přesné řízení výroby asfaltu, jenž umožňuje značné ekonomické úspory při výrobě živičné směsi.

Největší výhodou obalovny INTRAME je její mobilita, což dokládá například doba, za kterou je možno složit model UM 120: transport je zajištěn pouhými 5 nákladními vozy a samotná montáž na místě netrvá déle než 10 dní, v případě připravenosti podloží a přítomnosti médií. Hlavní způsoby řízení jsou: plně automatické, poloautomatické a manuální. Existuje také varianta s řízením na dálku prostřednictvím modemového spojení s IT oddělením INTRAME. Na vstupu je také možnost využití až 40% recyklovaných materiálů. Kabina řízení obalovny je komfortní, plně klimatizovaná.

Zaujaly vás naše služby? Sdílejte:

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.