aSERVIS

spol. s r. o.

Objednávka/poptávka náhradních dílů

Pokud neznáte přesně katalogové číslo náhradního dílu, vyhledáme ho podle vašeho popisu nebo fotografie či náčrtu a doplňujících údajů. Zašleme vám zpět námi vyhledané informace (obrázek, otisk z katalogu, popis), které můžete potvrdit nebo upřesnit a po vzájemné korespondenci a objasnění vašich potřeb dohodneme konečnou objednávku. Samozřejmě nás můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem i faxem na adresách uvedených na těchto webových stránkách.

*) takto označená pole jsou povinná
*) druh formulářepoptávka
objednávka
vozidlo: model, rok výroby
VIN vozidla (uvedeno v technickém průkazu)
popis náhradního dílu/dílů (díl /díly by měl být popsán tak, jak je uvedeno v katalogu náhradních dílů)
číslo náhradního dílu/dílů z katalogu
množství (počet kusů)
způsob dopravy
*) kontaktní telefon
adresa dodání
poznámky k dodávce (termín dodávky resp. rychlost potřeby a pod.)

Prodej náhradních dílů.

Společnost aSERVIS spol. s r.o. si za dobu svojí existence dokázala vydobít jedno z předních míst na poli prodeje náhradních dílů a příslušenství na nákladní automobily značky TATRA.

Okamžitý prodej.

Jedním z faktorů, které dobré výsledky v této oblasti pozitivně ovlivňují, je komplexní sortiment a široká škála komponentů, připravených k okamžitému prodeji. Tato skutečnost spolu s profesionálním přístupem a flexibilitou, vždy motivovanou maximální snahou vyjít každému návštěvníkovi naší společnosti vstříc, má za následek velmi dobré obchodní výsledky v oblasti prodeje náhradních dílů a příslušenství, které zpětně svědčí o spokojenosti našich zákazníků.

Obrázkové a číselné katalogy dílů.

Zájemcům o náhradní díly je k dispozici prodejna, kde lze nahlédnout do obrázkových či číselných katalogů pro jednotlivá provedení vozidel. Zkušení pracovníci prodejny, skladu nebo servisu rádi zodpoví jakékoliv případné dotazy, týkající se dané problematiky a pomohou vyjasnit problémy kolem nákupu tak, aby zakoupené díly skutečně odpovídaly těm, které zákazník pro opravu potřebuje.

Množstevní slevy.

Stálým odběratelům nabízíme zajímavé množstevní slevy.

Parkování.

Při nákupu a nakládce mohou návštěvníci parkovat se svými vozy bezprostředně před výdejním skladem, což značně šetří čas a problémy, které by mohly nastat poškozením dílů jejich přenášením či převážením.

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.