aSERVIS

spol. s r. o.

Opravy a servis

Veškerá servisní činnost, prováděná u společnosti aSERVIS spol. s r.o. jako autorizovaného dealera TATRA a.s., je bezprostředně založena na postupech, vytvořených, schválených nebo doporučených výrobcem vozidel této značky. Díky této skutečnosti spolu s využitím originálních náhradních dílů při opravách zde existuje zřejmá záruka vysoké kvality provedených oprav, ať už se jedná o opravy běžné nebo generální.

Technické vybavení servisu.

Společnost disponuje řadou zařízení, která jsou dnes pro provádění kvalitní servisní činnosti zcela nezbytná. Patří mezi ně například brzda motorů, pomocí které lze prověřit opravený pohonný agregát téměř stejně spolehlivě, jako při skutečném provozu. Mezi další nezbytné technické pomůcky patří stroje a zařízení k provádění výbrusu válců motoru a mnoho dalších, například různá měřící a testovací technika pro diagnostiku a seřizování motorů, ABS, měření emisí atd.

Vyšší efektivita oprav čištěním dílů.

Tlaková myčka s lapačem nečistot umožňuje důkladný oplach všech demontovaných dílů od mastných nečistot, které znemožňují vizuálná odhalení příčin jinak zřejmých závad.

Lakovna.

Aby bylo možné provádět i finální operace oprav, má společnost k dispozici lakovací boxy, kde dostává většina opravovaných vozů či jednotlivých agregátů konečnou podobu.

Kvalifikační předpoklady.

Všichni odborní zaměstnanci společnosti prochází pravidelnými školícími akcemi, pořádanými servisním oddělením výrobce. Na nich se seznamují se všemi změnami a doplňky, ke kterým ve výrobě pravidelně dochází, a udržují tak neustále krok s procesem, který permanentně probíhá při výrobě nových vozů.

Reference.

Mezi firmy, využívající našich služeb, patří kromě jiných například společnosti:

Metrostav a.s., Stavby mostů a.s., SD-Autodoprava a.s., SSŽ a.s., Vodárny a kanalizace Karlovy Vary a.s., Energie Kladno a.s., Lesy ČR, Severočeské doly a.s., DOSPOL-zakládání s.r.o.

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.