aSERVIS

spol. s r. o.

Tatra Phoenix.

Tatra Phoenix je nejnovější model v řadě nákladních vozů Tatra.

Vozy jsou vybaveny kapalinou chlazenými motory PACCAR MX  o výkonu 265-375 kW (360-510 k) a objemu 12,9 l přeplňovaným turbodmychadlem s mezichladičem plnícího vzduchu. Motor splňuje požadavky emisních norem Euro 4 a Euro 5.

Převodovka je dodávána renomovaným výrobcem ZF, a to jak 16stupňová manuální Ecosplit, tak automatizovaná 16stupňová AS-Tronic. Obě uvedené převodovky lze dodat v kombinaci s integrovaným retardérem (intardérem).

Nová TATRA PHOENIX je vybavena novým podvozkem.  Nápravy TATRA s nezávisle odpruženými výkyvnými polonápravami a uzávěrkou nápravových diferenciálů v základní výbavě (u hnaných náprav).

Základními konfiguracemi vozidla jsou 4x4, 6x6 a 8x8 (8x6). Podle požadavků zákazníka připravíme i speciální provedení – 10x10, 10x8, 10x6, s řiditelnou zadní (pátou) nápravou.

Video Tatra Phoenix.

zdroj: Tatra

 

Video 3D model Tatra Phoenix.

zdroj: Tatra

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.