aSERVIS

spol. s r. o.

Tatra T 810 C.

Civilní třínápravové nákladní vozidlo Tatra T 810 C js permanentním pohonem kol obou zadních náprav a přiřaditelným pohonem kol přední nápravy je osazeno dlouhodobě prověřeným, kapalinou chlazeným, šestiválcovým motorem. Díky excelentní konstrukci žebřinového rámu, vynikajícím originálním portálovým nápravám TATRA-Rigid, jejich skvělému zavěšení a vedení, včetně odpružení přední nápravy vinutými pružinami, disponuje vozidlo bezkonkurenčními jízdními vlastnosti v terénu i na zpevněných komunikacích.

T 810  umožňuje osazení specializovaných nástaveb vhodných pro práci v mnoha segmentech průmyslu, podnikání a služeb. Promyšlená a zákazníky vysoce oceňovaná konstrukce vozidla výrazným způsobem optimalizuje provozní náklady a je skvělým základem pro vysokou zůstatkovou hodnotu. Technologie SCR zaručuje dokonalé plnění aktuálně platných emisních norem Euro 5. Vozidlo je výrazně šetrné k životnímu prostředí a nabízí jízdní i pracovní komfort na vrcholné úrovni svého hmotnostního segmentu.

Základní charakteristiky nákladního vozu Tatra T 810 C:

  • univerzální nosič účelových nástaveb
  • třínápravové plněpohonné vozidlo
  • unikátní koncepce s portálovými nápravami TATRA-Rigid
  • kapalinou chlazený motor Euro 5

Video Tatra T 810 civilní verze.

zdroj: Tatra

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.