aSERVIS

spol. s r. o.

Tatra T 815-7.

 

Standardizovaná modelová řada speciálních vozidel respektujících všechny požadavky, kladené speciálními složkami, jako jsou přepravitelnost standardním letounem NATO C-130 Herkules, možnost dodatečného pancéřování dle norem STANAG, použití přetlakové filtroventilační jednotky, možnost lafetace palných zbraní atd. Podvozek vychází z tatrovácké koncepce vozidla. Pérování všech náprav je pneumatické s pryžovými vlnovci uloženými pod rámem. Na zadních nápravách lze použít též kombinovaný systém pérování King Frame.

Vozidla jsou vybavena nízkou kabinou řidiče. Motory jsou buď vlastní konstrukceTATRA, které jsou chlazené přímo vzduchem nebo kapalinou chlazené zahraniční provenience. Převodovky mohou být – manuální (TATRA), či automatické (Allison nebo Twin Disc). Převodový agregát TATRA je možno na přání doplnit elektronickým systémem řazení převodových stupňů TATRA-Norgren. Řada T 815-7 zahrnuje modely provedení 4x4, 6x6, 8x8 až 10x10 s řízením čtyř náprav. Primárně jsou vozidla určená pro speciální sektor, díky nízké stavbě a vysoké míře kompaktnosti mají významný přesah do civilní sféry – jeřáby, hasičské žebříky, záchranářská vozidla.

  • speciální nízká stavba vozidla včetně kabiny
  • tatrovácká koncepce vozidla
  • pneumatické odpružení všech náprav
  • motory a převodovky různých provedení
  • elektronický systém řazení TATRA-Norgern
  • možnost dodatečného pancéřování

Video Tatra T 815-7, vojenská řada.

zdroj: Tatra

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.