aSERVIS

spol. s r. o.

Tatra T 810 armádní verze.

Tatra T 810 ve vojenské verzi je  plněpohonné střední terénní nákladní vozidlo v provedení 6x6 s žebřinovým rámem a unikátními portálovými nápravami TATRA-Rigid. Vozidlo je vybaveno kapalinou chlazeným šestiválcovým motorem, manuální převodovkou, sestupným převodem a moderní třímístnou kabinou, která má zodolněnou pancéřovanou podlahu na úroveň balistické ochrany Level 1, upravenou střechu s lafetací pro kulomet, průlez a další dílčí úpravy pro speciální či vojenské použití. Vozidlo má naviják a centrální dohušťování pneumatik. Pérování přední nápravy je mechanické s vinutou pružinou. Zadní nápravy jsou odpruženy vahadlovými listovými pery. Od roku 2010 je T 810 nabízena též v civilní verzi jako univerzální nástavbový nosič.

Klíčové charakteristiky vozu T 810 ve vojenské verzi:

  • Třínápravový plněpohonný trambusový vůz
  • Kapalinou chlazený motor zahraniční provenience
  • Unikátní koncepce podvozku s portálovými nápravami TATRA-Rigid
  • Zodolněná podlaha Level 1
  • Možnost pancéřové kabiny

Video Tatra T 810, vojenská verze.

zdroj: Tatra

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.