aSERVIS

spol. s r. o.

Tatra FORCE.

Vozidla jsou běžně stavěna především pro mimoevropské zákazníky. Vyznačují se především kapalinou chlazeným motorem zahraniční provenience montovaným společně s automatickou převodovkou Twin Disc, která je zakomponovaná do centrální nosné roury. Vozidla jsou plněpohonná, v převodovce je integrován dělič točivého momentu. Nápravy jsou opatřeny kolovými redukcemi, a to ve dvou možných typech. Vozidla je možno vybavit systémem dohušťování pneumatik. Modelová řada vozidel FORCE sahá od aplikací 6x6, 8x8 přes 10x10 až po zcela unikátní provedení 12x12. Poslední dvě jmenované aplikace mají kola dvou zadních náprav řiditelná. Pohon u těchto kol je odpojitelný. K dispozici jsou kapalinou chlazené motory Deutz, Cummins či Caterpillar.

  • trambusy pro speciální použití
  • tatrovácká koncepce vozidla
  • zahraniční kapalinou chlazené motory
  • automatické převodovky
  • aplikace 6x6, 8x8, 10x10 až 12x12

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.