aSERVIS

spol. s r. o.

V oboru prodeje a servisu zemědělské a stavební techniky zastupujeme jednu z největších obchodních a servisních firem Moreau Agri a Net.

Společnost Moreau Agri  se orientuje na prodej zemědělské a stavební techniky se zaměřením na manipulaci, dopravu, traktory, setí a ochranu rostlin, zpracování půdy a krmné vozy. Společnost byla založena v roce 1991 a prvními dováženými stroji byly samojízdné vyorávače cukrovky od francouzské firmy MOREAU, od níž je také odvozen název firmy. Postupně firma zastupovala stále více výrobců až do současné situace, kdy je generálním importérem francouzských výrobců MANITOU, MONOSEM, MATROT, BLANCHARD, GREGOIRE BESSON, SULKY, belgickou firmu JOSKIN a italské STORTI a nadnárodního výrobce traktorů ARGO TRACTOR (Landini, McCormick)

Společnost Net spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a naším prostřednictvím nabízí služby v oblasti stavební a manipulační techniky. Má výhradní zastoupení značek MANITOU, GEHL, HITACHI, VF VENIERI se zajištěným prodejem, záručním i pozáručním servisem a také prodejem náhradních dílu.

Na námi dodávané stroje je záruka poskytována přímo u výrobce. Garantujeme plnohodnotný servis a prodej originálních náhradních dílů. U těchto strojů je zajištěn schvalovací proces pro provoz na pozemních komunikacích.

 

aSERVIS, spol. s r. o. je spolehlivým partnerem na poli nákladních vozů a stavební techniky. Jsme autorizovaným prodejcem nových vozů a stavební techniky a poskytujeme kvalitní servis včetně prodeje náhradních dílů. V našem bazaru nabízíme použitou techniku řady značek a jako doplňkovou službu nabízíme i pronájem vozidel a strojů.Certifikace ISO 9001:2009

Kvalitu našich služeb dokládá nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také certifikace ISO 9001.

Praha Slaný
© aSERVIS, spol. s r. o., Ouvalova 554, 274 50 Slaný  |  Všechna práva vyhrazena. Realizace a správa: StachSW, design: Jan Junek.