O nás

Společnost aSERVIS spol. s r.o. vznikla v roce 1994 transformací původně dceřinného podniku TATRA na samostatný právní subjekt a je pokračovatelem více než sedmdesátileté tradice opravárenství nákladních vozidel. Společnost aSERVIS spol. s r.o. se pyšní možností hájit barvy společnosti TATRA, a.s., jako její autorizovaný dealer. Sídlo společnosti je ve Slaném, v okrese Kladno. Společnost nabízí ve vlastním, plně vybaveném areálu, komplexní služby všem provozovatelům nákladních vozidel značky TATRA.

Společnost dodává nové i repasované nákladní vozy TATRA, včetně nástaveb (sklápěče, valníky, cisterny, autodomíchávače, nosiče kontejnerů, hydraulické ruky, jeřáby, UDS, sypače, radlice, kropící cisterny, pojízdné dílny, sklápěcí, valníkové a nízkoložné přívěsy a návěsy). Samozřejmostí je nabídka komplexního sortimentu ND a příslušenství k vozidlům TATRA. Společnost zvolila cestu maximální spokojenosti zákazníka, proto udržuje výši zásob na úrovni, která zaručuje  okamžité uspokojení množstevních i sortimentních požadavků. Tradice, vyškolení odborníci a přímá spolupráce s výrobci, to je garance vysoké kvality materiálu i služeb.

Provádíme GO všech typů vozidel T815 i jednotlivých skupin a agregátů, výrobcem schválené přestavby a běžné opravy vozidel T815 včetně klempířských a lakýrnických prací,  měření emisí přípravu vozů TATRA na STK. Samozřejmostí je spolehlivý záruční i pozáruční servis. Některé opravy, které lze kvalitně provést i bez složitého vybavení, zajistíme po dohodě přímo u zákazníka.

 

V roce 2010 jsme navázali spolupráci s výrobcem nástaveb CTS Okřínek, kdy jsme se stali jejich servisním a prodejním střediskem. Zajišťujeme tedy prodej, montáž a servis jednoramenných nosičů kontejnerů, hydraulických ruk a výměnných nástaveb.

V roce 2011 jsme se stali autorizovaným dealerem společnosti Asbud Česká republika s.r.o.. Pod tímto partnerem nabízíme stavební a silniční techniku. Jedná se o nové a ojeté stroje značky TEREX, SUMITOMO, SANY, Cheng Gong, KATO. Dále nabízíme ojeté stroje Schwing Stetter, Bobcat, AMMANN, BOMAG a Titan. V neposlední řadě nabízíme stacionární i mobilní betonárky ELBA, obalovny INTRAME a drtiče a techniku zpracování kamene a nerostů TRIMAN. Na všechny výše uvedené značky zajišťujeme náhradní díly.

Prosadit se dnes na trhu s nákladními automobily a stavební a silniční technikou není jednoduché a nezáleží přitom, jedná-li se o prodej nových vozů a strojů, náhradních dílů nebo o služby v oblasti servisu. Komplexnost a kvalita služeb, které se u nás dostane každému klientovi, má rozhodující podíl na udržení dobrého jména společnosti.

Společnost aSERVIS spol. s r.o. Slaný je držitelem certifikátu ISO 9001

Dodržujeme zásady Politiky kvality.

GDPR

Dokumenty k ochraně osobních údajů: