Prodej ND

Společnost aSERVIS spol. s r.o. si za dobu svojí existence dokázala vydobít jedno z předních míst na poli prodeje náhradních dílů a příslušenství na nákladní automobily značky TATRA. Zároveň dodáváme náhradní díly na nákladní automobily FORD, Mercedes, MAN, Iveco a Scania. Snažíme se neustále zdokonalovat naše služby, proto jsme zprovoznili nový E-SHOP (odtud by měl jít proklik do e-shopu)

 Okamžitý prodej.

Jedním z faktorů, které dobré výsledky v této oblasti pozitivně ovlivňují, je komplexní sortiment a široká škála komponentů, připravených k okamžitému prodeji. Tato skutečnost spolu s profesionálním přístupem a flexibilitou, vždy motivovanou maximální snahou vyjít každému návštěvníkovi naší společnosti vstříc, má za následek velmi dobré obchodní výsledky v oblasti prodeje náhradních dílů a příslušenství, které zpětně svědčí o spokojenosti našich zákazníků.

Obrázkové a číselné katalogy dílů.

Zájemcům o náhradní díly je k dispozici prodejna, kde lze nahlédnout do obrázkových či číselných katalogů pro jednotlivá provedení vozidel. Zkušení pracovníci prodejny, skladu nebo servisu rádi zodpoví jakékoliv případné dotazy, týkající se dané problematiky a pomohou vyjasnit problémy kolem nákupu tak, aby zakoupené díly skutečně odpovídaly těm, které zákazník pro opravu potřebuje.

Množstevní slevy.

Stálým odběratelům nabízíme zajímavé množstevní slevy. Další slevy jsou možné při platbě v hotovosti nebo platební kartou.

Parkování.

Při nákupu a nakládce mohou návštěvníci parkovat se svými vozy bezprostředně před výdejním skladem, což značně šetří čas a problémy, které by mohly nastat poškozením dílů jejich přenášením či převážením.