Servis

Opravy a servis

Veškerá servisní činnost, prováděná u společnosti aSERVIS spol. s r.o. jakožto autorizovaného dealera TATRA a.s. a FORD TRUCKS a.s., je bezprostředně založena na postupech, vytvořených, schválených nebo doporučených výrobci vozidel této značky. Díky této skutečnosti spolu s využitím originálních náhradních dílů a dlouholetých zkušeností a školení, existuje zřejmá záruka vysoké kvality servisu a provedených oprav, ať už se jedná o opravy běžné nebo generální. Zajišťujeme však rovněž servis a běžné opravy nákladních automobilů značek Mercedes, MAN, Iveco a Scania, za použití originálních náhradních dílů.

 Technické vybavení servisu

Společnost disponuje řadou zařízení, která jsou dnes pro provádění kvalitní servisní činnosti zcela nezbytná. Patří mezi ně například brzda motorů, pomocí které lze prověřit opravený pohonný agregát téměř stejně spolehlivě, jako při skutečném provozu. Mezi další nezbytné technické pomůcky patří stroje a zařízení k provádění výbrusu válců motoru a mnoho dalších. Disponujeme též originální diagnostikou, která nám umožňuje provádění kompletního servisu a oprav.

Vyšší efektivita oprav čištěním dílů

Tlaková myčka s lapačem nečistot umožňuje důkladný oplach všech demontovaných dílů od mastných nečistot, které znemožňují vizuální odhalení příčin jinak zřejmých závad. Pro odmaštění dílů používáme mycí stůl s ekologickou náplní.

 Lakovna

Aby bylo možné provádět i finální operace oprav, má společnost k dispozici nový  lakovací box, kde dostává většina opravovaných vozů či jednotlivých agregátů konečnou podobu. Máme tak zajištěnu kvalitní povrchovou úpravu díky lakování při odpovídajících teplotách.

Kvalifikační předpoklady

Všichni odborní zaměstnanci společnosti prochází pravidelnými školícími akcemi, pořádanými servisním oddělením výrobce. Na nich se seznamují se všemi změnami a doplňky, ke kterým ve výrobě pravidelně dochází, a udržují tak neustále krok s procesem, který permanentně probíhá při výrobě nových vozů.

 Reference

Mezi firmy, využívající našich služeb, patří kromě jiných například společnosti:

Ministerstvo obrany České republiky, Hasičský záchranný sbor České republiky, ČEZ Energetické produkty s.r.o., Metrostav a.s., HOCHTIEF CZ a.s., EUROVIA CS, a.s., Vodárny a kanalizace Karlovy Vary a.s., Energie Kladno a.s., VHS Teplice s.r.o. a další.